Ryobi RY18LM37A-240 Akülü Çim Biçme Makinesi
25.000,00 TL
27.000,00 TL
%7
* 2.606,25 TL den başlayan taksitlerle!
, bahçelerde pratik ve kablosuz kullanım sağlayan güçlü bir çim biçme makinesidir. 18V ONE+ akü sistemi ile çalışan bu model, iki adet 4.0 Ah lityum iyon akü ve şarj cihazı ile birlikte gelir ve orta büyüklükteki bahçelerde yüksek performans sunar. 37 cm kesme genişliği sayesinde geniş alanlarda hızlı biçim sağlar ve kompakt tasarımı sayesinde dar alanlarda kolay manevra yapılabilir.
Ryobi RY18LM37A-240 Akülü Çim Biçme Makinesi Makinede bulunan 6 kademeli merkezi kesme yüksekliği ayarı, çimleri 25 mm ile 70 mm arasında istenilen seviyede kesmeye imkân tanır. EasyEdge™ özelliği sayesinde duvar ve bordür kenarlarına yakın çimleri daha düzgün şekilde kesmek mümkündür. Güçlü bıçak sistemi ve akülü çalışma yapısı sayesinde sessiz, çevre dostu ve kablo derdi olmadan kullanım sağlar.
Ryobi RY18LM37A-240 Akülü Çim Biçme Makinesi Teknik Özeti:
  • Akü tipi: 18 V Li-ion (2 x 4.0 Ah)
  • Kesme genişliği: 37 cm
  • Kesme yüksekliği: 25 – 70 mm (6 kademe)
  • Çim toplama haznesi: 45 L
  • Maksimum çalışma alanı: yaklaşık 700 m²
  • Çalışma tipi: İtmeli
  • Ağırlık: yaklaşık 11 kg
  • EasyEdge™ kenar kesme özelliği
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ryobi RY18LM37A-240 Akülü Çim Biçme Makinesi Ryobi RY18LM37A-240 Akülü Çim Biçme Makinesi, bahçelerde pratik ve kablosuz kullanım sağlayan güçlü bir çim biçme makinesidir. 18V ONE+ akü sistemi ile çal WCK9XCWBW5